EuropaSpor

Internetteki Mağazanız

EuropaSpor Mağazası olarak 2010 yılında ticari faaliyetine başlayan firmamız kurulduğu yıldan bu yana gösterdiği ve kendisine ilke edindiği istikrarlı büyüme stratejisini sürekli hale getirmiş ve Şanlıurfa’nın önde gelen spor ayakkabı ve giyim mağazalarından biri olmuştur.

Firmamız kurulduğu 2010 yılından bu yana sürekli bünyesine yeni markalar ekleyerek ürün yelpazesinde çeşitlendirme ve yatay büyüme politikasını uygulamaya devam etmiştir. Kendimize ilke edindiğimiz müşteri memnuniyeti düşüncesi çerçevesinde bünyemizde sürekli olarak uyguladığımız ‘müşteri memnuniyeti anket çalışmaları’ ve yaptığımız ‘pazar araştırmaları’ sonucunda oluşan veriler neticesinde firmamıza olan talep dikkatimizi çekmiştir. Ayrıca gerek ürün kalitesi gerekse ürün yelpazesindeki bol çeşitlilik sayesinde müşterilerimiz için İnternet mağazamızı açmış bulunmaktayız. Europaspor  internet mağazasında mağazamızda satılan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Güvenli online ödeme sistemiyle birlikte mağazamından güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bütün bu olumlu geri bildirim verileri doğrultusunda amacımız geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak, kendimize ilke edindiğimiz istikrarlı büyüme stratejisini sürdürerek ticari faaliyetimize devam etmektir